Өлкәннәр декадасы кысаларында " Наз " КЦСОН хезмәткәрләре пенсионерлар өчен бию флешмобы оештырды

2023 елның 5 октябре, пәнҗешәмбе

Өлкәннәр декадасы кысаларында 4 октябрьдә «Наз» үзәгенең өйдә социаль хезмәт күрсәтү бүлеге, үзәк район китапханәсе белән берлектә өйдә социаль хезмәтләр алучылар һәм район пенсионерлары өчен «Җан тынычлык теләми» бию кичәсе оештырды.

Чараны алып баручы Фәнзия Төхвәтуллина бию конкурслары, лотереяләр үткәрде. Чарада катнашучылар барлык конкурсларда да бик теләп катнаштылар. Ветераннар советы рәисе Рифат Абдуллин өлкән яшьтәге гражданнарны бәйрәм белән котлады, нык сәламәтлек, актив озын гомер теләде. Иң өлкән катнашучы 87 яшьлек Ленура Сафина район тарихы турында сөйләде, катнашучыларга барлык яхшылыкларны теләде, үткәрелгән барлык конкурсларда актив катнашуларын сорады. Чарада катнашучыларның барысы да чараны оештыручыларга рәхмәт белдерде. Мондый очрашулар үзләрен кирәкле һәм кирәкле хис итәргә, кәефне һәм иминлекне яхшыртырга ярдәм итә, диделәр.