пәнҗешәмбе

Хөрмәтле ветераннар, тыл хезмәтчәннәре, сугыш чоры балалары, кадерле райондашлар!

Сезне район Советы, район башкарма комитеты һәм шәхсән үз исемемнән илебезнең иң әһәмиятле һәм төп бәйрәме – Бөек Җиңү көне белән ихластан тәбрик итәм!

чәршәмбе

Районыбыз башлыгы Рамил Рәшит улы Нотфуллин Салавыч Сәрдегәне авылында яшәүче Венгриядәге чуалышларны бастыруда катнашкан Фәйзулла Гарифулла улы Гарифуллин янында кунакта булды.

якшәмбе

Хөрмәтле православие динендә булган райондашлар, кайткан кунаклар!

пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасы Президенты Рөстәм Нургали улы Миңнеханов исеменнән азык-төлек пакетларын Балтач районы ветераннары алды.

якшәмбе

Хөрмәтле депутатлар һәм җирле үзидарә органнары хезмәткәрләре, муниципаль хезмәт ветераннары!

Сезне чын күңелдән һөнәри бәйрәмегез - Җирле үзидарә көне белән котлыйм!

пәнҗешәмбе

Бүген район башлыгы Рамил Рәшит улы Нотфуллин җитәкчелегендә дүртенче чакырылыш Татарстан Республикасы Балтач районы Советының утыз бишенче утырышы булып узды.

чәршәмбе

Һәр мөселманга үзенең күңелен пакълау, шәфкатьлелек һәм гаделлелек, түземлелек һәм җаваплылык, якыннары турында кайгыртучанлык кебек әхлакый сыйфатларны тормышка ашырырга насыйп иткән Рамазан ае тәмам.

сишәмбе

Бүген Дүртенче чакырылыш Татарстан Республикасы Балтач район Советының утыз дүртенче утырышын узды.

март, 2024 ел

Бүген Татарстан Республикасы Балтач район Советы Президиумы утырышы узды.

Хөрмәтле хатын-кызларыбыз!

Сезне язның иң күркәм бәйрәме – Халыкара хатын-кызлар көне белән ихлас күңелдән котлыйм!