апрель, 2024 ел

Әлеге яңалык сайтта бирелмәгән

февраль, 2024 ел
пәнҗешәмбе

Бүген районыбызның ике гаиләсенә «Яшь гаиләләрне торак белән тәэмин итү» программасы нигезендә торак сатып алу яки шәхси торак төзелеше объекты төзүгә социаль түләү алу хокукы турында таныклыклар тапшыру тантанасы булды.

сентябрь, 2023 ел
сишәмбе

июнь, 2023 ел
дүшәмбе

2023 елда Татарстан яшьләре өчен ташламалы торак программалары белән нәрсә булачак? Дәүләт торак фондының «Яшь гаилә» ипотека буенча торак бәясе ничек үзгәрәчәк? «Яшьләр торак конкурсы " буенча фатирны кем сатып ала ала?

июнь, 2023 ел

май, 2023 ел
сишәмбе

Быел февраль аенда безнең районнан берьюлы 2 яшь гаилә 2023 елда торак шартларын яхшырту өчен торак бәясенең 35% гос дәүләт түләү таныклыгы алды. Хәзерге вакытта Башкарма комитетта «яшь гаиләләрне торак белән тәэмин итү» программасында катнашу өчен яшь гаиләләрнең гаризаларын кабул итү һәм 2024 елда шундый субсидия алу үткәрелә.

чәршәмбе

якшәмбе