Район составындагы муниципаль берлекләр

Балтач шәһәр тибындагы поселок

Муниципаль берлек башлыгы,

Муниципаль берлек Советы рәисе: - Нотфуллин Рамиль Рашит улы
Муниципаль берлек башлыгы урынбасары,

Муниципаль берлек Советы рәисе урынбасары: - Сабирҗанов Наил Нургаяз улы
 Адрес: 422250, ТР, Балтач штп, Ленина ур., 42 нче йорт  
Телефон: (84368) 2-51-37, 2-44-50
E-mail: Nail.Sabirzyanov@tatar.ru​ 
 
Бөрбаш авыл җирлеге
Муниципаль берлек башлыгы: Галимуллин Равил Рәсим улы

Муниципаль берлек Советы рәисе: Галимуллин Равил Рәсим улы
Адрес: 422255, ТР, Балтач МР, Бөрбаш авылы, Ф. Шакиров ур., 18 нче йорт
Телефон: (84368) 3-39-07
E-mail: Burb.Blt@tatar.ru

Борнак авыл җирлеге
Муниципаль берлек башлыгы: Хабибуллин Шамиль Миннеахмат улы
Муниципаль берлек Советы рәисе: Хабибуллин Шамиль Миннеахмат улы
Адрес: 422250, ТР, Балтач МР, Борнак авылы, Татарстан ур., 4 нче йорт
Телефон: (84368) 3-33-36
 E-mail: Burn.Blt@tatar.ru

  

Югарысубаш  авыл җирлеге
Муниципаль берлек башлыгы: Вафин Ранис Борис улы 
Муниципаль берлек Советы рәисе: Вафин Ранис Борисович улы 
Адрес: 422244, ТР, Балтач МР, Югары Субаш авылы, Ленин ур.,  2 нче йорт
Телефон: (84368) 3-74-30
 E-mail: Vsub.Blt@tatar.ru

 

Карадуган авыл җирлеге
Муниципаль берлек башлыгы: Низамиев Шамиль Вәкил улы
Муниципаль берлек Советы рәисе: Низамиев Шамиль Вәкил улы 
Адрес: 422261, ТР, Балтач МР, Карадуган авылы,  Себер тракты ур., 30 нчы йорт
Телефон: (84368) 3-21-33
 E-mail: Karad.Blt@tatar.ru

 

Куныр авыл җирлеге
Муниципаль берлек башлыгы: Асхадуллин Зиннур Нурлызян улы
Муниципаль берлек Советы рәисе: Асхадуллин Зиннур Нурлызян улы
Адрес: 422246, ТР, Балтач МР, Куныр авылы, Киров ур,  114Б нче йорт
Телефон: (84368) 3-56-13
 E-mail: Kugun.Blt@tatar.ru

 

Кече Лызи авыл җирлеге
Муниципаль берлек башлыгы: Мухин Сергей Анатольевич
Муниципаль берлек Советы рәисе: Мухин Сергей Анатольевич
Адрес: 422259, ТР, Балтач МР, Кече Лызи авылы, Үзәк урамы,  2 нче йорт
Телефон: (84368) 2-71-59
E-mail: Mlz.Blt@tatar.ru

 

Норма авыл җирлеге
Муниципаль берлек башлыгы: Рамазанов Алмаз Илдар улы
Муниципаль берлек Советы рәисе: Рамазанов Алмаз Илдар улы
Адрес: 422253, ТР, Балтач МР, Норма авылы,  М. Җәлил ур., 2А нчы йорт
Телефон: (84368) 3-15-03
E-mail: Norm.Blt@tatar.ru

 

Нөнәгәр авыл җирлеге
Муниципаль берлек башлыгы: Әхмәтханов Альфред Заһир улы
Муниципаль берлек Советы рәисе: Әхмәтханов Альфред Заһир улы
Адрес: 422248, ТР, Балтач МР, Нөнәгәр авылы,  Киров ур, 249 нчы йорт
Телефон: (84368) 3-85-21
E-mail: Nurin.Blt@tatar.ru

 

Пыжмара авыл җирлеге
Муниципаль берлек башлыгы: Зәляев Рафил Халип улы
Муниципаль берлек Советы рәисе: Зәляев Рафил Халип улы
Телефон: 422247, ТР, Балтач МР, Пыжмара, ул. С. Мөлек ур., 19 нчы йорт
Телефон: (84368) 3-67-33
E-mail: Pigm.Blt@tatar.ru

 

Салавыч авыл җирлеге
Муниципаль берлек башлыгы: Сибагатуллин Рафил Хабибулла улы
Муниципаль берлек Советы рәисе: Сибагатуллин Рафил Хабибулла улы
Адрес: 422256, ТР, Балтач МР, Иске Салавыч авылы, Совет ур., 15 нче йорт
Телефон: (84368) 3-06-21
 E-mail: Sal.Blt@tatar.ru

 

Смәел авыл җирлеге
Муниципаль берлек башлыгы: Йосыпов Рифнур Гайнан улы
Муниципаль берлек Советы рәисе: Йосыпов Рифнур Гайнан улы
Адрес: 422258, ТР, Балтач МР, Смәел,  Бауман ур.,  69 нчы йорт
Телефон: (84368) 3-91-10
E-mail: Sma.Blt@tatar.ru

 

Сасна авыл җирлеге
Муниципаль берлек башлыгы: Габдрахманов Фәнил Сәлим улы
Муниципаль берлек Советы рәисе: Габдрахманов Фәнил Сәлим улы
Адрес: 422240, ТР, Балтач МР, Түбән Сасна,  Б. Хабибуллин ур., 54 нче йорт
Телефон: (84368) 3-27-33
E-mail: Sosn.Blt@tatar.ru

 

Урта Көшкәт авыл җирлеге

Муниципаль берлек башлыгы: Перфилов Юрий Михайлович
Муниципаль берлек Советы рәисе: - Перфилов Юрий Михайлович
Адрес: 422242, ТР, Балтач МР,  Түнтәр авылы,  Совет ур.,  26 нчы йорт
Телефон: (84368) 3-01-46
E-mail: Skush.Blt@tatar.ru

 

Чепья авыл җирлеге
Муниципаль берлек башлыгы: Нотфуллин Азат Газизулла улы
Муниципаль берлек Советы рәисе: Нотфуллин Азат Газизулла улы
Адрес: 422243, ТР, Балтач МР, Чепья авылы,  Ленин ур.,  10 нчы йорт
Телефон: (84368) 3-43-41
E-mail: Cip.Blt@tatar.ru

 

Шөңшеңәр авыл җирлеге
Муниципаль берлек башлыгы: Салихзянов Рафил Харис улы
Муниципаль берлек Советы рәисе: Салихзянов Рафил Харис улы
Адрес: 422268, ТР, Балтач МР, с. Шөңшеңәр авылы,  Комсомол ур.,  81 нче йорт
Телефон: (84368) 3-98-57
E-mail: Shnr.Blt@tatar.ru

 

Шубан авыл җирлеге
Муниципаль берлек башлыгы: Музипов Раиф Равис улы
Муниципаль берлек Советы рәисе: Музипов Раиф Равис улы
Адрес: 422265, ТР, Балтач МР, Югары Шубан авылы, Үзәк ур.,  33 нче йорт
Телефон: (84368) 2-81-36
E-mail: Shub.Blt@tatar.ru

 

Яңгул авыл җирлеге
Муниципаль берлек башлыгы: Гарипов Ринат Гәрәфетдин улы  
Муниципаль берлек Советы рәисе: Гарипов Ринат Гәрәфетдин улы  
Адрес: 422257, ТР, Балтач МР,  Яңгул авылы,  Дуслык ур,  1 нче йорт
Телефон: (84368) 3-61-41
E-mail: Yang.Blt@tatar.ru

 

Соңгы яңарту: 18 декабрь 2018, 13:17

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә:
Creative Commons Attribution 4.0 International
Яндекс цитирования